شیوه جدید آموزش گیمیفیکیشن

دوره جامع گیمیفیکیشن توسط تیم آقای گیمیفیکیشن

تیم آقای گیمیفیکیشن به عنوان بزرگترین سایت آموزش گیمیفیکیشن ایران شیوه‌های متفاوتی را در آموزش گیمیفیکیشن امتحان کرده‌است. برگزاری بیش از 50 کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن در سرتاسر ایران و انجام پروژه‌های متفاوت گیمیفیکیشن باعث شد تا مهم‌ترین مسائل و نیازهای آموزشی گیمیفیکیشن را درک کنیم. به همین دلیل هم بعد از 6 سال تلاش فکر می‌کنیم به دوره جامع گیمیفیکیشن رسیده‌ایم.

شیوه‌های متفاوت آموزش گیمیفیکیشن

از نظر من دو شیوه‌ی کاملا متفاوت در آموزش گیمیفیکیشن وجود دارد. در روش اول شما با گیمیفیکیشن گیمیفیکیشن را یاد می‌گیرید یعنی چیزی که در اکثر سال‌های فعالیت تیم ما انجام می‌شد. دوره‌هایی نظیر دوره مقدماتی گیمیفیکیشن، دوره گیمیفیکیشن در کسب و کار و دوره پیشرفته گیمیفیکیشن که ترجمه کتاب گیمیفیکیشن کاربردی یوکای چو هست حاصل این تفکر بود. در نقشه راه گیمیفیکیشن شما بیشتر با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

اما ما متوجه شدیم که این آموزش‌ها در عمل و موقع پیاده‌سازی دید کاملی به شما نمی‌دهد و باید با چیز دیگری آمیخته شود و انگار به تنهایی کافی نیستند! به همین دلیل تمامی این دوره‌ها را در سایت رایگان کردیم! و تلاش داریم شیوه جدید آموزش گیمیفیکیشن را بیان کنیم. در این شیوه شما با استفاده از نوروساینس و فرگشت یک رییشه فکری ایجاد می‌کنید و گیمیفیکیشن را روی این ریشه یاد می‌گیرید.

مزایای دوره جامع گیمیفیکیشن چیست؟

فرض کنید که شما می‌خواهید UI یک اپلیکیشن گیمیفاید شده را طراحی کنید چه مدل گیمیفیکیشنی به شما کمک می‌کند؟ واقعا هیچ! فرض کنید شما می‌خواهید برای یک قشر خاص یک گیمیفیکیشن طراحی کنید جه مدل گیمیفیکیشنی به شما آموزش می‌دهد چگونه از این افراد دیتای لازم را درک کنید؟ واقعا هیچ! به همین دلیل هم سه دوره اساسی برای ساخت ریشه‌ی این درخت طراحی شده‌است.

معرفی دوره نوروساینس

دوره نوروساینس اصلی‌ترین دوره در شیوه جدید آموزش گیمیفیکیشن است و مهم‌ترین دوره‌ی من همین دوره است. بخش اصلی این دوره بر اساس کتاب فاخر 14 روز تا شادی پایدار نوشته دکتر لورتا برونینگ طراحی شده‌است و نکته خیلی مهم راجع به این دوره این است که یک پیج اینستاگرام پشتیبان دارد یعنی هرروز در پیج اینستاگرامی ما مشغول تحلیل فرهنگ‌ها اپلیکیشن‌ها و افراد متفاوتیم. پیشنهاد من این است که حتما با این دوره، گیمیفیکیشن را شروع کنید.

14 روز تا شادی پایدار
14 روز تا شادی پایدار

معرفی دوره مربع مثلث دایره

در این دوره به معرفی 3 شکل بنیادی یعنی مربع مثلث دایره می‌پردازیم و شما علاوه بر اینکه طراحی بصری را می‌آموزید شیوه‌ی ترکیب هورمون‌ها و حالت‌های متفاوت آن را می‌آموزید! این دوره بسیار نقش کلیدی در یادگیری گیمیفیکیشن دارد و اجرایی شدن ایده‌های نوروساینس در طراحی محصول و طراحی کمپین است. همچنین چند پروژه که من با این شیوه انجام داده‌ام مثل طراحی بوردگیم، طراحی کمپین و طراحی ویدیو کاملا بررسی می‌شود.

معرفی دوره روانشناسی فرگشتی

روانشناسی فرگشتی به عنوان یک علم مادر برای ما بسیار مهم است. اهمیت این دوره کم‌تر از دو دوره قبل است و برای فهم و کامل‌تر شدن درک شما از فرگشت و فرهنگ‌ها طراحی شده‌است. در عمل در این دوره ما جامعه را بهتر درک می‌کنیم. اتفاق خوب دیگر در این دوره این است که شما با افراد و دانشمندان بسیار متفاوتی آشنا می‌شوید که به واسطه سیستم آموزشی ایران از آشنایی با آن‌ها محروم بودید!

معرفی دوره گیمیفیکیشن در بازاریابی

دوره گیمیفیکیشن در بازاریابی هم اختتامیه و میوه سه دوره قبل است در این دوره با کاربرد هورمون‌ها در طراحی گیمیفیکیشن و مخصوصا مفاهیم بازاریابی آشنا می‌شوید. در عمل شما با دیدن این چهار دوره هم می‌توانید جامعه،فرهنگ،دین، اپلیکیشن‌های متفاوت را تحلیل کنید و هم می‌توانید با یک رویکرد توسعه فردی به مثلا دوره‌ی نوروساینس نگاه کنید. در نهایت به شما پیشنهاد می‌کنم که دو ساعت اول از ده ساعت دوره نوروساینس را که به صورت رایگان در سایت هست مشاهده کنید.

اجتماع این چهار دوره، دوره‌ جامع گیمیفیکیشن را شکل می‌دهد. شما از طریق لینک زیر می‌توانید برای خرید این دوره اقدام کنید تا از تخفیف استفاده کنید. پیشنهاد ما همچنان این است که با دوره‌ی نوروساینس شروع کنید.

 

, , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید