ثبت نام

بازی رومیزی دهه نود معرفی بازی های برتر

crocodile-1524000164
با هم به بررسی بهترین بازی رومیزی دهه نود در هر سال می پردازیم.بازی رومیزی دهه نود تاثیر زیادی در فرهنگ مردم داشته و خواهد داشت پس بررسی این بازی ها خالی از لطف نیست.

۱۹۹۰: Crocodile Dentist

 یکی از جذاب ترین های این مجموعه  یک بازی رومیزی دهه نود خودمانی.خب اول از همه اینکه این بازی تونسته بهترین بازی سال بشه شاید براتون عجیب باشه! ولی این بازی یجورایی ارتقا یافته بازی نون بیار کباب ببر خودمونه. یک کروکودیل هست که باید دندونشو لمس کنید و همون موقع ممکنه این دهنشو ببنده پس باید خیلی سریع این کار رو انجام بدید! شاید باورتون نشه ولی از همین ایده ساده چه ایده های گیمیفیکیشنی خوبی میشه درآورد!
بازی Crocodile Dentist
بازی Crocodile Dentist

۱۹۹۱: Atmosfear

 در این بازی شما یک نگهبان هستید که باید در طول بازی، کلید هارا از شخصیت های مختلف گرفته و به جای اصلی خود برگردید.
توضیح متنی بازی بسیار سخت است توجه شما را به ویدیوی بامزه از این بازی جلب می کنم.بازی رومیزی دهه نود آن هم از جنس ترسناک!
بازی atmosfear
بازی atmosfear

۱۹۹۲: Terrace

  یک بازی استراتژیک است که بعدها از این بازی در شوهای تلویزیونی هم استفاده شد.برای دیدن اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
بازی terrace
بازی terrace

۱۹۹۳: ۱۳ Dead End Drive

در این بازی بازیکنان تلاش می کنند که از یک خانه فرار کنند و در عین حال کاری کنند که رقبایشان در دام های خانه گرفتار شوند.برای دیدن توضیحات بیشتر کلیک کنید.

۱۹۹۴: Pylos

 پایلوس یک بازی استراتژی است که در اکثر کافه بازی های ایران یافت می شود این بازی استراتژی محض است و قوانین جالبی برای استفاده در گیمیفیکیشن دارد.

۱۹۹۵: Settlers of Catan

قبل از هرچیز اسم این بازی را خوب بخوانید، ساکنان کتان شاید ترجمه خوبی برای آن باشد اما در فارسی به آن سیطره کتان می گوییم. این بازی اولین بازی محسوب می شود که دنیای بوردگیم را متحول ساخت و اولین بازی است که به رکورد ۵۰ میلیون نسخه فروش رسید. این بازی ترکیبی از استراتژی معامله گری و همچنین شانس است.این بازی یکی از بازی هایی است که برای اینکه طراح گیمیفیکیشن خوبی شوید حتما باید آن را بازی کنید!
بازی catan
بازی catan

۱۹۹۶: Loaded Questions

 در این بازی هر بازیکن باید حدس بزند دوستش به سوال هایی که از او پرسیده میشود چه پاسخی می دهد.
بازی loaded questions
بازی loaded questions

۱۹۹۷: Primordial Soup

یک بازی بسیار جذاب که باید آمیب و ارگانیسم های آن را طراحی کنید تا بقیه ی ارگان ها که رقیب شما هستند بمیرند.
این طراحی شامل تعییرات محیط، خریدن ژن های مختلف و …است.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.بازی رومیزی دهه نود از بازی سال قبل خود معمولا خیلی الهام نمی گرفت!

۱۹۹۸: Cranium

این بازی یک مقدار از بازی سالهای قبل استفاده کرده تا یک چیز جدید ایجاد کند، مقداری تعقیب کردن، عجیب کردن معما و تقلا برای حل آن همه در این بازی استفاده شده اند برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

۱۹۹۹: Apples to Apples

در این بازی باید کارت قرمزی(معمولا اسم) که با کارت سبز(معنی اسم) جور در میاد را انتخاب کنید.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
بازی رومیزی دهه نود Apples to apple
بازی رومیزی دهه نود Apples to apple

بازی رومیزی دهه نود

با توجه به مباحث گفته شده به نظر شما بازی رومیزی دهه نود چه ویژگی مشترکی دارد و چه روندی را در طراحی این بازی ها مشاهده می کنید پاسخ خود را به صورت کامنت در همین صفحه برای ما بفرستید.
1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *