گیمیفیکیشن یا بازی وار سازی، ترکیبی از علوم و مهارت های مختلفی از جمله طراحی تجربۀ کاربری، طراحی بازی، طراحی رفتاری و نوروسایکولوژی است. تجربیات گیمیفای شدۀ موفق به افزایش نرخ درگیری کاربران، وفاداری مشتریان و ارتقای نرخ تبدیل منجر می شوند. به صورت کلی، هدف یک طراحی گیمیفیکیشن، انگیزه دادن به و درگیر کردن کاربران است.

بازی ها هنجارِ
دنیای جدید هستند.
- اَل گور

آقای گیمیفیکیشن ترکیبی است از:

گیم دیزاین

طراحی بازی یا گیم دیزاین، هنر ساختن بازی های درگیر کننده و سرگرم کننده برای اهداف مختلفی از جمله آموزش، تمرین و درگیرسازی کاربران است.

اعضای تیم آقای گیمیفیکیشن از باسابقه ترین طراحان بازی ایران هستند که در سال های اخیر، نمونه های موفق زیادی از بازی های حقیقت موازی و حقیقت افزوده، بردگیم، بازی های جدی و بازی های محیطی طراحی کرده اند.

همکاری با ما

علوم رفتاری

علوم رفتاری شامل هرگونه علم مربوط به رفتار و انگیزۀ انسان می شوند. این سری علوم در تلاش هستند تا روندهای شناختی انسان ها که منجر به رفتار آن ها می شوند را بررسی کنند.

آقای گیمیفیکیشن با متخصصین روانشناسی مختلفی در ایران همکاری می کند تا رفتار بازیکنان یا کارکنان مشتریانش را با عمق بیشتری درک نماید. همچنین، اعضای تیم آقای گیمیفیکیشن سابقۀ درخشانی در طراحی برای تغییر رفتار در زمینۀ های مختلف، از مدیریت شهری گرفته تا مراقبت های بهداشتی، دارند.

همکاری با ما

فناوری

توسعۀ وب یا موبایل، پروسۀ ساخت یک یا چند برنامه است که بر روی پلتفرم های مختلف، مانند وب، موبایل و دسکتاپ، اجرا می شوند.

یک تیم توسعۀ قدرتمند، حاوی چندی از باتجربه ترین برنامه نویسان جاوا، جاوااسکریپت، HTML و CSS در ایران، آقای گیمیفیکیشن را تکمیل می کنند. از این رو، آقای گیمیفیکیشن پس از طراحی محصول مورد نظر شما، توسعۀ آن را نیز به عهده می گیرد. این امر منجر به همکاری تنگاتنگ بین تیم توسعه و تیم طراحی می شود و کیفیت عالی محصول را تضمین می کند.

همکاری با ما

مشتریان آقای گیمیفیکیشن

سخنرانی های اخیر آقای گیمیفیکیشن

موسسان آقای گیمیفیکیشن

کامران حاتمی

  • دارای کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه امیرکبیر
  • دارای کارشناسی نرم افزار از دانشگاه علم و صنعت
  • مترجم کتاب طراحی گیمیفیکیشن
  • برگزارکنندۀ بیش از 30 دورۀ آموزشی گیمیفیکیشن در ایران
  • طراحی گیمیفیکیشن برای بیش از 20 شرکت در ایران

«بازی ها به ما کمک می کنند تا کارهای جدی را بهتر انجام دهیم»

- دنیل دِبو

بــهتر شــو

همکاری با ما
مشاورۀ رایگان گیمیفیکیشن