گیمیفیکیشن GoalBook

گیمیفیکیشن GoalBook-کلاس درستان را گیمیفای کنید!

گیمیفیکیشن GoalBook یک مثال موفق دیگر در زمینه  گیمیفیکیشن در آموزش است که می توان الگوی خوبی برای فعالان این حوزه باشد گیمیفیکیشن GoalBook  برای گیمیفای کردن کلاس درس است این موضوع زیرمجموعه گیمیفیکیشن در آموزش است.(اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست کلیک کنید) و شباهت قابل توجهی به ClassDojo  دارد.در این اپلیکیشن یک فضای اجتماعی بین معلم،والد و دانش آموز ایجاد می شود تا آن ها بتوانند با هم ارتباط داشته باشند همه نقش های درگیر بتوانند پیشرفت ها را رصد کنند و البته یک تفاوت بسیار مهم این اپلیکیشن با ClassDojo  این است که معلمان و دانش آموزان می توانند اهداف خاصی را تعیین کنند.

گیمیفیکیشن GoalBook  چگونه این کار را انجام می دهد؟

Goalbook یک پلتفرم آنلاین است که به معلمان، والدین و دانش آموزان کمک می کند تا پیشرفت در هر برنامه شخصی را پیگیری کنند. ترکیب ویژگی های شبکه های اجتماعی و نرم افزار ردیابی برنامه تحصیلی شخصی (IEP)، باعث راحتی رسیدن دانش آموزان و معلمان برای اهداف تعیین شده می شود.همین موضوع باعث می شود که متوجه شویم دغدغه های آموزشی بیشتری در طراحی این اپلیکیشن لحاظ شده است.با GoalBook، یک معلم می تواند به راحتی به پروفایل تمام دانش آموزان خود دسترسی پیدا کند و اهداف آنها را بررسی کند.

معلم می تواند پیشرفت هر دانش آموز را در رسیدن به اهدافش کنترل کند. هنگامی که یک هدف برآورده می شود، معلم می تواند به سرعت مشخصات آن دانش آموز را به روز کند و سپس با تیم او آن را به اشتراک بگذارد و در نهایت برای او جشن بگیرد. ابزار گیمیفیکیشنی این برنامه، برای هر معلم ساعتهای ثبت و ردیابی را به مدت چند دقیقه تبدیل می کند – به آنها اجازه می دهد تا بلافاصله والدین و مدرسان اولیه دانش آموزان خود را از هرگونه تغییر، پیشرفت یا مشکلات مطلع سازند.گیمیفیکیشن goalbook  در مجموع یک راه حل بسیار عالی گیمیفیکیشنی در آموزش و پرورش است.

نمایی از goalbook
گیمیفیکیشن goalbook

برخی نمونه های مشابه به گیمیفیکیشن GoalBook :

, , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست