دوره مربع مثلث دایره

دوره‌ی مربع مثلث دایره خرید و دانلود

می‌توان گفت که اصلی‌ترین دوره‌ی من که روی آن خیلی تاکید دارم، دوره‌ی مربع مثلث دایره است. شاید این اسم برای شما بسیار عجیب باشد! به همین دلیل توضیح این دوره نیازمند به مقدماتی است که باهم بررسی می‌کنیم. برای اینکه یک دید اولیه به قضیه داشته باشید ویدیوی زیر را نگاه کنید.  

توضیح مربع مثلث دایره

نکته‌ی بسیار مهم این است که اشکال ابتدایی محسوب می‌شوند یک ریشه‌ی فرگشتی دارند و همچنین یک ارتباط خاص با اوکسی توسین و سروتونین دارند که البته توضیح این ارتباط مقادیری سخت است! به همین دلیل هم این دوره یک پیشنیاز دارد و آن هم دوره‌ی نوروساینس برای زندگی است. اما موارد زیر در این دوره بررسی می‌شوند:

  1. کلیت مربع مثلث دایره
  2. تاریخچه و بررسی فرهنگ‌ها
  3. ارتباط بین هورمون‌ها و اشکال ابتدایی
  4. داینامیک کامپوزیشن
  5. دراماتیک کرو
  6. ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی با مربع مثلث دایره
  7. ساخت یک بوردگیم با این مفهوم
  8. ساخت یک اتاق فرار با این مفهوم

در حقیقت شما با فهم مربع مثلث دایره، نوروساینس و البته روانشناسی فرگشتی آماده می‌شوید تا به روشی جدید تازه مفهوم گیمیفیکیشن را متوجه شوید. چیزی که در هیچ کتاب یا منبع داخلی یا خارجی وجود ندارد و ادعای من این است که اگر شما گیمیفیکیشن را با این 3 پیشنیاز متوجه شوید عمیق‌ترین درک را نسبت به آن خواهید داشت.

چه شد که به این مبحث علاقه‌مند شدم

یکی از پروژه‌هایی که سال پیش داشتم طراحی بازی نمایشگاهی آسرون بود که با یک موضوع جدید روبرو شدم موضوع این بود که خود فضا را هم طراحی کنم و خب این اولین بار بود که با این پرسش روبرو شدم! ما در گیمیفیکیشن مدل‌ها و نظریات متفاوتی داریم از انواع بازیکن بارتل بگیرید تا mda و اکتالیسیس و هگساد اما هیچ کدام راجع به طراحی بصری صحبت نمی‌کنند و به نوعی می‌توان گفت که ارتباط درست و تعریف شده ای بین مباحث Ui ux و گیمیفیکیشن نیست.

به همین دلیل هم من به دنبال یک مدل خارج از دنیای گیمیفیکیشن بودم که بتوانم ارتباطی با گیمیفیکیشن ایجاد کنم. این موضوع به قدری برای من جذاب بود که باعث نوشته شدن کتاب 14 روز تا شادی پایدار شد. حتی صحبت من در کنفرانس گیمیفیکیشن یوروپ امسال نیز راجع به مربع مثلث دایره بود و خب قطعا این موضوع و ارتباط آن با هورمون‌ها آنقدر برای من مهم بوده که در چنین جایی، چنین مبحثی را مطرح کنم.

خرید دوره

برای خرید دوره روی این لینک کلیک کنید. این دوره دوبار برگزار شده و چندین پروژه هم با بچه‌های دوره خارج از دوره برگزار شده بعد از خرید دوره حتما به من اطلاع دهید تا در صورتی که پروژه‌ی جدید را بخواهم با این فریمورک طراحی کنم شما هم در روند طراحی قرار بگیرید.

, , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید