طراحی گیمیفیکیشن

دانلود کتاب طراحی گیمیفیکیشن

طراحی گیمیفیکیشن، اصلی ترین موضوع سایت آقای گیمیفیکیشن است. بعد از ارائه مطالب متفاوت در این موضوع بر آن شدیم تا با ترجمه یکی از مهم ترین کتاب های گیمیفیکیشن به اسم طراحی گیمیفیکیشن اثر گیب زیکرمن گام جدیدی در راستای آموزش گیمیفیکیشن در بین پارسی زبانان برداریم. این کتاب که در تمامی رده بندی های ارائه شده در بدترین حالت جزو 3 کتاب برتر در زمینه طراحی گیمیفیکیشن قرار دارد. اثر فاخری است که خواندن آن به تمامی مخاطبان توصیه می کنیم. در پستی دیگر با عنوان «برای شروع گیمیفیکیشن چه کتابی را بخوانم؟» تاکید کرده بودیم که این کتاب، یکی از بنیادی ترین کتاب ها برای طراحی گیمیفیکیشن محسوب می شود و خوشبختانه تمرکز اصلی این کتاب بر روی وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل است. طراحی گیمیفیکیشن برای اپلیکیشن های موبایل و همچنین وب سایت ها از موضوعاتی به نسبت جدید در ایران است که امیدواریم سختی های این کار بعد از خواندن این کتاب تا حدود زیادی برای شما عزیزان مرتفع شود.(اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست کلیک کنید)

این کتاب کاملا رایگان بوده و شما می توانید این کتاب را با ذکر منبع به دوستان خود بدهید. برای تهیه این اثر چندین ماه زحمت کشیده شده است تا شما عزیزان در پیاده سازی گیمیفیکیشن خبره شوید. امیدواریم تلاش های ما برای گسترش و آموزش گیمیفیکیشن در ایران، موفقیت آمیز باشند و شاهد پیشرفت روزافزون «تفکر بازی محور» در کشور ایران باشیم.

همچنین دوستان عزیزی که این کتاب را در سایت خود قرار می دهند حتما لینک سایت آقای گیمیفیکیشن را موقع ارائه این اثر ذکر کنند بعد از دوسال از انتشار این کتاب بر آنیم تا یک محتوای ویژه در انتهای مباحث خود کتاب قرار دهیم به همین منظور از شما عزیزان تقاضا داریم تا مطالبی که فکر می کنید در کتاب کمتر به آن پرداخته شده است را برای ما بفرستید.

کتاب طراحی گیمیفیکیشن
کتاب طراحی گیمیفیکیشن

برای دانلود کتاب کلیک کنید

کتاب الف تا ی گیمیفیکیشن

همچنین به شما توصیه می کنیم بعد از خواندن این کتاب ،حتما کتاب الف تا ی گیمیفیکیشن را مطالعه کنید.این کتاب حاصل تجربه های کامران حاتمی در انجام پروژه های گیمیفیکیشن در ایران است کار کردن با افق کورش،ایرانسل،ستاره 500 مربع،شهرداری تهران،یونیلیور،کارگزاری مفید،کارگزاری خوارزمی،محله گل و بلبل عموپورنگ،هایپرمی و استارتاپ هایی نظیر دکمه،وستا،تیکا ،هنر درمان، طرفداری و… باعث شکل گیری این کتاب شد این کتاب شامل آموزش یک سری مفاهیم گیمیفیکیشنی و البته باید ها و نباید های پروژه های گیمیفیکیشنی می باشد.برای دریافت اینجا کلیک کنید.

کتاب الف تا ی گیمیفیکیشن
کتاب الف تا ی گیمیفیکیشن
, , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست