دوره ویدیویی گیمیفیکیشن

دوره ویدیویی گیمیفیکیشن

با توجه به اینکه تا قبل از این دوره های سایت آقای گیمیفیکیشن همگی به صورت غیر ویدیویی بود و با توجه به اصرار مخاطبین سعی در ایجاد چندین دوره ویدیویی گیمیفیکیشن دارم که نخستین دوره ویدیویی گیمیفیکیشن برای درک کلی گیمیفیکیشن است. اینکه گیمیفیکیشن به عنوان یک واژه عجیب و غریب چه چیزی است چه کاربردهایی دارد و ذکر چندین مثال ماهیت این دوره را تشکیل می دهد.

با توجه به شناختی که از مخاطب پیدا کرده ام این دوره در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما آماده شده است.کل دوره نزدیک به 20 دقیقه می باشد و در این دوره تلاش شده است که با ارائه چندین مثال کلی شما یک دید خوب راجع به چیستی، چگونگی و چرایی گیمیفیکیشن داشته باشید.

مثال های متعددی در زمینه هایی مثل آموزش،پزشکی،منابع انسانی، ایونت های فیزیکی و مانند این ارائه شده است تا مخاطب درک درستی از گستردگی گیمیفیکیشن داشته باشد البته به دلیل اینکه دوره واقعا برای سطح اولیه ایجاد شده است بجای استفاده از لغت گیمیفیکیشن از لغت بازی کارا استفاده شده است تا مخاطب گیج نشود.

دوره ویدیویی گیمیفیکیشن

در انتها در صورتی که نظر،انتقاد یا پیشنهادی راجع به محتوای این دوره دارید در زیر همین پست و به صورت کامنت این نظرات را ارائه دهید تا در اسراع وقت تغییرات لازم در محتوا داده شود.

همچنین به زودی دوره های گیمیفیکیشن در کسب و کار، گیمیفیکیشن در بازاریابی و دوره مقدماتی گیمیفیکیشن با توجه به درخواست دوستان به صورت ویدیویی ارائه می گردد.

همچنین در صورتی که زمان کافی برای آموزش گیمیفیکیشن دارید توصیه می کنم که کتاب طراحی گیمیفیکیشن را حتما مطالعه کنید این کتاب به عنوان یک کتاب مرجع در زمینه گیمیفیکیشن در سطح جهانی مطرح است و بهترین کتاب برای شروع گیمیفیکیشن می باشد. این کتاب چندسال پیش ترجمه شد و به عنوان عیدی در اختیار علاقه مندان گیمیفیکیشن در ایران قرار گرفت.

رایگان – دریافت دوره
, , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست