دوره عیدانه گیمیفیکیشن

دوره مقدماتی گیمیفیکیشن

باتوجه به اینکه خیلی از عزیزان در شروع یادگیری گیمیفیکیشن مشکل دارند، تصمیم گرفتیم تا یک دوره مقدماتی را برای شما عزیزان در نظر بگیریم. در این دوره، شما با ادبیات و مقدمه‌­های گیمیفیکیشن آشنا می­‌شوید واصطلاحات پرکاربرد گیمیفیکیشن را درک می‌کنید. (اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست کلیک کنید)

محتوای دوره گیمیفیکیشن نوشته و عکس بوده و برخلاف دوره پیشرفته تنها یک پروژه پایانی در انتظار شما خواهد بود در صورت تمایل به گرفتن مدرک دوره در صورت پاس شدن پروژه نهایی با من تماس حاصل کنید.

دوره مقدماتی گیمیفیکیشن در چه حوزه هایی وارد می شود؟

همان‌طور که قبلا راجع به کاربرد‌های گیمیفیکیشن در وب سایت توضیح داده شده‌است گیمیفیکیشن در 4 حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  1. تولید محصول
  2. کمپین های بازاریابی
  3. منابع انسانی
  4. زندگی شخصی

مورد اول و چهارم بیشتر از بقیه موارد در این دوره مورد بررسی قرار خواهد­‌گرفت. لازم به ذکر است که محتوای این دوره در وب­سایت، موجود نمی‌­باشد و بخش عمده­‌ای از آن، شامل تجربیات شخصی کار در ایران می‌­باشد.

وظیفه دوره مقدماتی گیمیفیکیشن، آشنایی کلی شما با گیمیفیکیشن است و حتما توصیه می­‌کنیم که بعد از آن، دوره گیمیفیکیشن در بازاریابی را نیز مطالعه بفرمایید.  در این دوره، علاوه بر آشنا شدن با بازی­‌های بی‌­شمار، متوجه کاربردهای اساسی گیمیفیکیشن می‌­شوید.  من همواره گفته­‌ام که بهترین دوره سایت، دوره گیمیفیکیشن در بازاریابی است.

دوره گیمیفیکیشن در بازاریابی

دوره گیمیفیکیشن در بازاریابی

نکته: در صورتی که برای اعضای شرکت، می­‌خواهید این دوره را تهیه کنید، حتما با من هماهنگ کنید.

, , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست