ثبت نام

GoalBook- آموزش برنامه های شخصی با گیمیفیکیشن

گل بوک – گیمیفیکیشن در آموزش

GoalBook: گردهم آمدن تیم های دانش آموزی کنار یکدیگر در ارتباط با برنامه های یادگیری شخصی هریک از آنها. نمونه موفقی دیگر از گیمیفیکیشن در آموزش.

Goalbook یک پلت فرم آنلاین است که به معلمان، والدین و دانش آموزان کمک می کند تا پیشرفت در هر برنامه شخصی را پیگیری کنند. ترکیب ویژگی های شبکه های اجتماعی و نرم افزار ردیابی برنامه تحصیلی شخصی (IEP)، باعث راحتی رسیدن دانش آموزان و معلمان برای اهداف تعیین شده می شود.

با GoalBook، یک معلم می تواند به راحتی به پروفایل تمام دانش آموزان خود دسترسی پیدا کند و اهداف آنها را بررسی کند. معلم می تواند پیشرفت هر دانش آموز را در رسیدن به اهدافش کنترل کند. هنگامی که یک هدف برآورده می شود، معلم می تواند به سرعت مشخصات آن دانش آموز را به روز کند و سپس با تیم او آن را به اشتراک بگذارد و در نهایت برای او جشن بگیرند. ابزار گیمیفیکیشنی این برنامه، برای هر معلم ساعتهای ثبت و ردیابی را به مدت چند دقیقه تبدیل می کند – به آنها اجازه می دهد تا بلافاصله والدین و مدرسان اولیه دانش آموزان خود را از هرگونه تغییر، پیشرفت یا مشکلات مطلع سازند. یک راه حل بسیار عالی گیمیفیکیشنی در آموزش و پرورش.


 

برخی نمونه های دیگر از گیمیفیکیشن در آموزش:

3

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *