ثبت نام

گیمیفیکیشن SuMo Motivate

Basic RGB

با سلام کامران حاتمی هستم مدیر تیم آقای گیمیفیکیشن و امروز در مورد گیمیفیکیشن SuMo Motivate صحبت می‌کنیم. همزمان با تمام شدن سال ۲۰۱۷ و شروع سال ۲۰۱۸، ما در تیم آقای گیمیفیکیشن به این فکر کردیم که شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانید پلت­فرم‏‌های گیمیفیکیشنی در سال ۲۰۱۷چه بوده اند آمار و ارقام آن ها به چه نحو است و چگونه عمل کرده‌اند؟ ما در معرفی بهترین گیمیفیکیشن‌های سال ۲۰۱۷ امروز قصد معرفی ۴ امین محصول را داریم و در موردگیمیفیکیشن SuMo Motivate صحبت می‌کنیم.

نرم افزار گیمیفیکیشنی چیست؟

شاید بد نباشد در ابتدا یک توضیح در مورد این مفهوم داشته باشیم. هر ابزار یا پلتفرمی که از مکانیک‌­های بازی در محیط های غیر بازی برای افزایش تعاملات و موفق شدن در نتایج نهایی استفاده می‌کند، را نرم افزار گیمیفیکیشنی می­‌نامیم. موارد استفاده مشترک شامل وفاداری مشتری، آموزش الکترونیکی، مشارکت کارکنان و مدیریت عملکرد آنها می‌­باشد.اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست این پست را بخوانید.

گیمیفیکیشن SuMo Motivate

این پلتفرم یکی از برترین پلتفرم‌های گیمیفیکیشنی در زمینه عملکرد فروش در سال ۲۰۱۷ می‌باشد. SuMo Motivate یک پلتفرم گیمیفای شده مبتنی بر وب است که توسط CloudApps طراحی شده است تا به عنوان موتور انگیزشی برای مشتری، کارمند و شرکا عمل کند. به عنوان یک محصول افزوده، نمی‌توان آن را به عنوان یک راه حل مستقل اجرا کرد، بلکه به عنوان یک ابزار اضافی در مدیریت ارتباطات مشتری و ارباب رجوع عمل می‌کند.

SuMo Motivate، مکانیک‌های بازی را با علم رفتاری برای کمک به انگیزه کارمندان، مشتریان و شرکا برای انجام، اشتراک و یادگیری بیشتر ترکیب می‌کند. عملیات فروش، بازاریابی و خدمات مشتری با استفاده از SuMo Motivate برای هدایت تیم ها از طریق ارتقاء CRM بهبود یافته، کیفیت داده‌های ورودی بالاتر رفته و بینش به عملکرد فردی را افزایش می‌دهد.

به عنوان یک پلتفرم چندبخشی، چندین ماژول مختلف را ارائه می‌دهد که شرکت‌ها می‌توانند به صورت دلخواه تعداد کم یا زیادی از این ماژول‌ها را به کار گیرند، و راه حل‌های سفارشی و گزینه‌های قیمت گذاری را فراهم کنند. ماژول پایه SuMo به مدیران کمک می‌کند تا یک خط مشی عملکرد CRM را ایجاد نمایند که با استفاده از آن می‌توانند بهبود و عملکرد کارکنان و سایر معیارهای مدنظر را اندازه گیری کنند. ماژول پالس از SuMo، ترکیبی است از خدمات علوم رفتاری و تضمین بازاریابی است تا از اشتباهات کسب و کار و شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPIs) کاسته شود. ماژول اجتماعی SuMo ، برای کارمندان و مشتریان داخلی با هدف درگیر شدن با اعضای خارجی  Salesforce برنامه‌ای را ارائه و گسترش می‌دهد. ماژول تلویزیون SuMo امتیازات را در زمان‌های واقعی با اعضای تیم در سراسر پلت فرم به روز رسانی می‌کند و به اشتراک می‌گذارد.

SuMo Motivate مدیران فروش را با ابزارهای مربیگری فروش و متناسب با هدف موردنظر راهنمایی می‌کند. این پلتفرم براساس دیدگاه رفتاری به صورت خودکار می‌تواند نتیجه معاملات را پیش‌بینی کند. اطلاعات فروش واقعی همراه با تجزیه و تحلیل پیش بینی شده ترکیب شده و برای پیش بینی‌های هر تیم استفاده می‌شود. تجزیه و تحلیل تیم اجازه می‌دهد تا رهبران شناسایی شوند و تکرار رفتارهایی با عملکرد بالا برای بهبود تاکتیک در سراسر چرخه فروش بسیار مفید است.

 

2

دیدگاه ها

  • farzin.garoosi@yahoo.com اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷ :: ۱۰:۲۵ ق.ظ
    0 0

    ممنون از سایت پویا و بسیار آموزنده شما//لطفا کتاب های بیشتری را دراین زمینه ترجمه و دوره های آموزشی غیرحضوری بیشتری تولید بفرمایید//باتشکر//امیدوارم همیشه موفق وسربلند باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *