ثبت نام

گیمیفیکیشن PunchTab

Basic RGB

با سلام کامران حاتمی هستم مدیر تیم آقای گیمیفیکیشن و امروز در مورد گیمیفیکیشن  PunchTab صحبت می‌کنیم. همزمان با تمام شدن سال ۲۰۱۷ و شروع سال ۲۰۱۸، ما در تیم آقای گیمیفیکیشن به این فکر کردیم که شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانید پلت­فرم‏‌های گیمیفیکیشنی در سال ۲۰۱۷چه بوده اند آمار و ارقام آن ها به چه نحو است و چگونه عمل کرده‌اند؟ ما در معرفی بهترین گیمیفیکیشن‌های سال ۲۰۱۷ امروز قصد معرفی ۶ امین محصول را داریم و در موردگیمیفیکیشن PunchTab صحبت می‌کنیم.

نرم افزار گیمیفیکیشنی چیست؟

شاید بد نباشد در ابتدا یک توضیح در مورد این مفهوم داشته باشیم. هر ابزار یا پلتفرمی که از مکانیک‌­های بازی در محیط های غیر بازی برای افزایش تعاملات و موفق شدن در نتایج نهایی استفاده می‌کند، را نرم افزار گیمیفیکیشنی می­‌نامیم. موارد استفاده مشترک شامل وفاداری مشتری، آموزش الکترونیکی، مشارکت کارکنان و مدیریت عملکرد آنها می‌­باشد.اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست این پست را بخوانید.

گیمیفیکیشن PunchTab

PunchTab یکی از برترین پلت‌فرم‌های گیمیفیکیشنی در حوزه وفاداری مشتری است. این برنامه، ابزارهای مقیاس پذیر و مقرون به صرفه‌ای را برای مدیریت وفاداری و انگیج کردن مشتریان با استفاده از گیمیفیکیشن فراهم می‌کند. PunchTab برای استارتاپ‌ها، کسب و کارهای در حال رشد، و مشتریان شرکت‌ها مناسب و قابل استفاده است، درواقع به آنها کمک می‌کند تا نام برند آنها بیشتر در معرض نمایش قرار گیرد، و باعث ایجاد بهبود روابط مشتری و کارکنان شده و از طرف دیگر شور و شوق برند را در رسانه‌های اجتماعی افزایش می‌دهد. PunchTab با استفاده از ویژگی‌های موبایل در به راه انداختن کمپین‌های پاداش از طریق دریافت اسکن و تارگت قرار دادن لوکیشن و مکان جغرافیایی افراد متخصص می‌باشد.

خدمات PunchTab با استفاده از عناصر گیمیفیکیشنی وفاداری و تعامل با مشتری را افزایش می‌دهد، وفاداری را در تمام پلتفرم به ارمغان می‌آورد و رقابت‌ها و کمپین‎های مارک دار ایجاد می‌کنند. PunchTab به برندها اجازه می‌دهد که در پلت‌فرم های مختلف، باهدف ایجاد انگیزه وفاداری از طریق رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی در فروشگاه و به طور کلی در وبسایت‌ها، شرکت کنند و خود را تبلیغ کنند. وبه طور خاص، PunchTab به بلاگرهایی که می‌خواهند بیشتر دیده شوند نیز کمک می‌کند.

برنامه PunchTab را میتوان با پلتفرم‌های مختلف، از جمله JanRain، BazaarVoice، Blogger، Joomla! و WordPress، یکپارچه کرد. در سطوح سازمانی، PunchTab راهکارهای گیمیفیکیشنی متناسب با هدف هر سازمان را ایجاد می کند که شامل ایجاد انگیزه برای هر فعالیت در سازمان، ایجاد پاداش‌های مجازی و همکاری کارمندان و مشتریان می‌شود. مشتریان در سطح سازمانی به آنالیز ریز کاربران دسترسی دارند و می‌توانند واکنش‌های کاربران را ردیابی و بررسی کنند. این کار به محاسبه بازگشت سرمایه و استراتژی‌های درگیری ذهنی مشتری کمک می‌کند.

PunchTab همچنین محصولات منحصر به فرد طراحی شده‌ای را برای راه اندازی کمپین‌های وفاداری ساده، سازماندهی جوایز، اعطای مدالها و تحلیل مشارکت کاربران را ارائه می‌دهد.

به طورکلی، این برنامه برای کسانی مناسب است که به دنبال آخرین تکنولوژی‌ها بااستفاده از گیمیفیکیشن با اهداف: افزایش انگیجمنتی کاربران، افزایش آگاهی از برند و وفاداری مشتری هستند. Yankee Candle یکی از شرکت‌هایی است که به شدت نیاز به یک راه‌حل مشارکتی هم به صورت آنلاین و هم به صورت خرده فروشی برای فروش شمع‌های خود در ایالت متحده داشت. بنابراین، پلت فرم PunchTab را برای راه اندازی کمپین وفاداری خود انتخاب کرد. به عنوان یک نتیجه، Yankee Candle توانست یک پلتفورم مخصوص به خود را راه اندازی کند، رفتارهای مشتری را بررسی و تجزیه و تحلیل کند و  وفادارترین مشتریان را با انگیزه‌های خاص جایزه دهد.

 

برای معرفی سایر مثال‌های برتر گیمیفای شده ۲۰۱۷ در زمینه‌های مختلف با ما همراه باشید.

1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *