ثبت نام

گیمیفیکیشن Litmos

Basic RGB

با سلام کامران حاتمی هستم مدیر تیم آقای گیمیفیکیشن.و امروز راجه به گیمیفیکیشن Litmos صحبت می کنیم.همزمان با تمام شدن سال ۲۰۱۷ و شروع سال ۲۰۱۸، ما در تیم آقای گیمیفیکیشن به این فکر کردیم که شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانید پلت­فرم‏‌های گیمیفیکیشنی در سال ۲۰۱۷چه بوده‌اند؟ آمار و ارقام آن ها به چه نحو است و چگونه عمل کرده‌اند؟ ما در معرفی بهترین گیمیفیکیشن‌های سال ۲۰۱۷ امروز قصد معرفی دومین محصول را داریم و در موردگیمیفیکیشن Litmos صحبت می‌کنیم.

نرم افزار گیمیفیکیشنی چیست؟

شاید بد نباشد در ابتدا یک توضیح در مورد این مفهوم داشته باشیم. هر ابزار یا پلتفرمی که از مکانیک‌­های بازی در محیط های غیر بازی برای افزایش تعاملات و موفق شدن در نتایج نهایی استفاده می‌کند، را نرم افزار گیمیفیکیشنی می­‌نامیم. موارد استفاده مشترک شامل وفاداری مشتری، آموزش الکترونیکی، مشارکت کارکنان و مدیریت عملکرد آنها می‌­باشد.اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست این پست را بخوانید.

گیمیفیکیشن Litmos

یکی از جدیدترین راهکارها استفاده از مفاهیم مرتبط با بازی در طراحی دوره‌های آموزشی است. این برنامه یکی از بهترین‌ها در زمینه آموزش مجازی می‌باشد و مخاطب آن می‌تواند هرنوع یادگیرنده‌ای اعم از سازمان، دانشگاه و مخاطب آزاد باشد. Litmos یک سیستم مدیریت یادگیری LMS گیمیفای شده می‌باشد که ۱۰۰درصد مبتنی بر وب است. Litmos می‌تواند انواع شرایط آموزشی را دربرگیرد که شامل موارد زیر می‌شود:

آموزش کارکنان: کارکنان تازه استخدام شده و کارکنان سازمان می‌توانند به طور یکسان به ۱۰۰ درصد دوره‌های مبتنی بر وب در هر مرورگر یا دستگاه تلفن همراه دسترسی پیدا کنند.

آموزش سازگاری: طراحی دوره‌هایی که همه مقررات مربوط به آموزش انطباق را برآورده می‌کنند و حتی برنامه ریزی خودکار برای صدور مجدد گواهینامه.

آموزش مشتری: سیستم انعطاف پذیری که حتی اجازه می‌دهد تا شما برای آموزش مشتری محتوای غنی را ایجاد کنید، به ویژه هنگامی که یک FAQ ساده کار نمی کند.

آموزش کانال: کمک به شرکا و پیمانکاران برای گرفتن گواهینامه و استفاده از آن برای امور مربوط به فروش و یا آموزش دیگران، همه در یک پلت فرم حرفه ای و آسان.

چند کانالی: از یک نمونه از Litmos برای طراحی دوره های آموزشی با تمام شرایط فوق استفاده کنند.

میلیون‌ها کاربر یک دوره را با Litmos فرا گرفته‌اند، و بر خلاف سایر سیستم‌های مدیریت یادگیری، Litmos اولین تجربه کاربری را ایجاد می‌کند. با توجه به مطالعات موردی و بررسی اشخاص مختلف، کارمندان و مشتریان به طور یکسان محیط آموزشی گیمیفای شده توسط Litmos را نسبت به سیستم‌های قابل مقایسه ترجیح می‌دهند. این برنامه کاملا قابل تنظیم است، و حتی می‌تواند با لیبل‌های سفید، به شما اجازه دهد تا در صورت لزوم به کلاس های Litmos دسترسی داشته باشید. با تجزیه و تحلیل قوی، امنیت و یک API باز، Litmos می تواند به راحتی در فرآیندها و سیستم‌ها‌ی موجود سازمان ادغام شود.

این پلتفرم با شرکت‌های بزرگی همچون YouTube, Mercedes-Benz, HP, FitBit, Zumba وبسیاری از شرکت‌های دیگر همکاری کرده است و افزایش‌های قابل توجهی در اهداف این سازمان‌ها نیز داشته است.

2

دیدگاه ها

  • negarhtf شهریور ۲۲, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۳۴ ق.ظ
    0 0

    حررررف ندارین ،

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *