ثبت نام

گیمیفیکیشن Badgeville

Basic RGB

با سلام کامران حاتمی هستم مدیر تیم آقای گیمیفیکیشن و امروز راجع به گیمیفیکیشن Badgeville صحبت می کنیم.همزمان با تمام شدن سال ۲۰۱۷ و شروع سال ۲۰۱۸، ما در تیم آقای گیمیفیکیشن به این فکر کردیم که شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانید پلت­فرم‏‌های گیمیفیکیشنی در سال ۲۰۱۷چه بوده‌اند؟ آمار و ارقام آن ها به چه نحو است و چگونه عمل کرده‌اند؟ ما در معرفی بهترین گیمیفیکیشن‌های سال ۲۰۱۷ امروز قصد معرفی سومین محصول را داریم و در موردگیمیفیکیشن Badgeville صحبت می‌کنیم.

نرم افزار گیمیفیکیشنی چیست؟

شاید بد نباشد در ابتدا یک توضیح در مورد این مفهوم داشته باشیم. هر ابزار یا پلتفرمی که از مکانیک‌­های بازی در محیط های غیر بازی برای افزایش تعاملات و موفق شدن در نتایج نهایی استفاده می‌کند، را نرم افزار گیمیفیکیشنی می­‌نامیم. موارد استفاده مشترک شامل وفاداری مشتری، آموزش الکترونیکی، مشارکت کارکنان و مدیریت عملکرد آنها می‌­باشد.اگر هنوز نمی دانید گیمیفیکیشن چیست این پست را بخوانید.

گیمیفیکیشن Badgeville

این پلتفرم یکی از برترین پلتفرم‌های گیمیفیکیشنی در سال ۲۰۱۷ در زمینه سازمان‌ها و کارکنان آنها می‌باشد، علاوه بر این، یکی از اولین و معروف‌ترین برنامه‌های گیمیفای شده در سالیان متمادی می‌باشد. Badgeville برای مشتریان شرکت‌های بزرگ جهانی، راه حل‌های مشارکتی مبنی بر گیمیفیکیشن طراحی می‌کند که برای راهنمایی و استفاده از برنامه‌های سازمانی طراحی شده است. برنامه‌های کاربردی کلیدی برای Badgeville عبارتند از: مشارکت آنلاین جامعه، عملکرد فروش، مدیریت یادگیری، آموزش و پشتیبانی از مشتری که در گیمیفیکیشن برای عملی کردن این فعالیت‌ها، عناصر یا فرایندهای خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هنگامی که سیاست و دستورالعمل‌های سازمانی برای پیش بردن اقدامات کارکنان کافی نیست، شرکت‌ها به گیمیفیکیشن و استفاده از عناصر بازی روی می‌آورند تا برنامه‌های سازمانی خود را جالب، اجتماعی و سرگرم کننده‌تر کنند. Badgeville از علم بازی استفاده می‌کند تا همکاری و مشارکت کارکنان را به کار گیرد، و در نتیجه عملکرد فروش و تجارب یادگیری را افزایش دهد، پشتیبانی از مشتری را هرچه بیشتر بهبود بخشد. Badgeville مورد اعتماد شرکت‌های بزرگی مانند EMC, Walmart, American Express, Medtronic و Samsung می‌باشد، راه حل‌های آن به صورت یکپارچه بر روی برنامه‌های سازمانی موجود و به عنوان یک سرویس جدید عمل می‌کند. همچنین Badgeville با تعریف اهداف کسب و کار به طراحی و راه اندازی راه حل‌ها برای مشتریان از طریق چرخه گیمیفیکیشنی می پردازد.

مشتریان Badgeville با درگیرشدن ذهنی شدید از طریق امتیازات، مدال‌ها، ماموریت‌ها، پاداش‌های اجتماعی، سطوح، لیدربورد و جریان‌های فعال، نتایج قابل توجهی از جمله افزایش ۴۱ درصدی درگیر شدن در جامعه، افزایش ۵۰ درصدی در تکمیل دوره و کاهش ۴۰ درصدی در ticket response times را داشته است.

2

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *