آقای گیمیفیکیشن | مرجع آموزش گیمیفیکیشن

جنجالی ترین گیمیفیکیشن در تبلیغات

جنجالی ترین گیمیفیکیشن در تبلیغات 4.00/5 (80.00%) 4 امتیازs

همانطور که می‌دانید گیمیفیکیشن به معنای ایجاد شرایط بازی در محیطهای غیر بازی است. یکی از ۴ حوزه اصلی بازی وارسازی، زندگی شخصی است. در این حوزه ما از گیمیفیکیشن استفاده می‌کنیم تا بتوانیم سالم‌تر باشید کمتر سیگار بکشیم، بیشتر مسواک بزنیم و بیشتر به اهداف خود برسیم.

نکته مهم این است که همه ما می‌دانیم که اینکارها خوب هستند اما به ندرت اینکارها را انجام می‌دهیم یکی از ابزارهایی که در راه تحقق اهدافمان به ما کمک می‌کند گیمیفیکیشن است. حال کمپانی فرانسوی تولید آب معدنی Contrex از این موضوع استفاده کرده است و در یک تبلیغ تلویزیونی مشهور که جنجالی ترین تبلیغ گیمیفیکیشنی محسوب می‌شود از این موضوع استفاده کرده است.

همه ما می‌دانیم که ورزش کردن خوب است و به طور مثال دوچرخه سواری به سلامتی ما کمک می‌کند اما کمتر از این امر استقبال کرده ایم در ویدیوی زیر می‌بینید که این کمپانی چگونه با استفاده از بازی انگاری باعث می‌شود افراد سریعتر و بهتر ورزش کنند.

توجه شما را به ویدیوی  جنجالی زیر که در سال ۲۰۱۱ پخش شد جلب می‌کنیم.

آقای گیمیفیکیشن برای اولین بار در ایران، دوره آموزشی بلندمدت و تخصصی گیمیفیکیشن برگزار می‌ کند. برای مشاهده نقشه راه دوره، اینجــــــا کلیک کنید.

کامران حاتمی

من کامران حاتمی هستم متولد اسفند ۶۸ نرم افزار علم و صنعت و mba امیرکبیر خوندم ۷ سال هست اندروید کار میکنم و ۳ سال هست که روی گیمیفیکیشن متمرکزم

More Posts - Website

Follow Me:
LinkedIn

8

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
دوره پیشرفته گیمیفیکیشن شروع شدثبت نام
در حال بارگذاری