ثبت نام

دوره ۳۰ روزه گیمیفیکیشن در دیجیتال مارکتینگ

images (3)

با سلام از امروز دوره دیجیتال مارکتینگ آقای گیمیفیکیشن را شروع می کنیم.این دوره به مدت ۳۰ روز به صورت ایمیلی و غیر حضوری خواهد بود.قبل از هرچیز باید به یک سری سوال جواب دهیم!

۱-دوره ایمیلی به چه معناست؟

یعنی هر روز برای شما یک ایمیل فرستاده می شود .و شما نیازی به حضور فیزیکی ندارید.

۲-آیا الزاما در روز اول می توانم در دوره شرکت کنم؟

خیر شما از هر تاریخی بخواهید می توانید در دوره  دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید و دوره به مدت ۳۰ روز از تاریخ ثبت نام شما ادامه خواهد داشت.

۳-محتویات دوره چیست؟

در دوره دیجیتال مارکتینگ بعد از آشنایی با گیمیفیکشن تمرکز ما روی سوشال گیم خواهد بود. در این دوره به معرفی ۳۰ بازی و درس های این بازی ها برای گیمیفیکشن و به راه های آنالیز بازی های سوشال می پردازیم. هدف نهایی دوره این است که شما برای کسب و کار خود در فضای دیجیتال یک بازی طراحی کنید و رفتار مشتریان خود را تحلیل کنید این بازی باید در نهایت بتواند برای کسب و کار شما مشتری بیاورد!قطعا دیجیتال مارکتینگ فضای بسیار بزرگی است و ما تلاش داریم به قسمت های خاصی از آن بپردازیم.

۴-این دوره مناسب چه افرادیست؟

فکر می کنم برای جواب این سوال باید جواب سوال قبل را بخوانید و ببینید همچنین موردی برای شما مناسب است یا خیر قطعا دیجیتال مارکتینگ بسیار بزرگ است و ما تنها گوشه ای از آن را که به تخصصمان مربوط است پوشش می دهیم.اما فکر می کنم که این دوره علاوه بر کسانی که کار دیجیتال مارکتینگ انجام می دهند برای تمامی کسانی که یک کسب و کار دارند و تنها یک صفحه اینستاگرام یا تلگرام دارند نیز بسیار مفید خواهد بود!

۵-از کجا شروع کنم؟

کافیه روی لینک زیر بزنید تا ثبت نام شما نهایی شود سپس توضیحات کامل را در فایل ارسالی بیینید.

2

دیدگاه ها

  • ayobizadeh اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ :: ۱۰:۲۹ ق.ظ
    0 0

    سلام و درود
    دوره پیشرفته ثبت نام کردم ولی امکان دسترسی ندارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *